Luottamushenkilöt

Kari Aronen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Soututoimikunta,

kari2aronen@gmail.com
0451749293

Kati Eskman-Reima
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Lasten ja nuorten toimikunta, Muu,

katieskmanreima@gmail.com
0505904698

Maarit Honkivaara
Varapuheenjohtaja


Taavi Leinikka
Taloudenhoitaja

taavi.leinikka@gmail.com
0503246348 Uurtamonpolku 4 13130

Marjo Mattila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Polkujuoksuvastaava, Sihteeri

Sauvakävelytoimikunta, Muu,

marjo.j.mattila@gmail.com
050 3287986

Kai Nihti
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Puheenjohtaja, Talviuintivastaava

kai.nihti@gmail.com
040 5378820

Mari Parikka-Nihti
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava

Metsämörritoimikunta, Metsävaeltajatoimikunta,

mari.parikkanihti@gmail.com
0407767941

Elisa Snicker
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Maastopyöräilyvastaava, Tiedottaja

Pyöräilytoimikunta,

elisa.snicker@gmail.com
0405765251

Leena Takala
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

Muu

leena.takala@kolumbus.fi
0443502088

Leila Vikberg
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Aluetyöryhmä,

leila.vikberg@gmail.com
0400563618