Luottamushenkilöt

Kari Aronen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Soututoimikunta,

kari2aronen@gmail.com
0451749293

Kati Eskman-Reima
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Lasten ja nuorten toimikunta, Muu,

katieskmanreima@gmail.com
0505904698

Tuula Koppanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Sihteeri

Pyöräilytoimikunta,

tuula.koppanen@gmail.com
050 5369584

Anja Leinikka
Hallituksen/johtokunnan jäsen

aleinikka@gmail.com
0503255403

Taavi Leinikka
Taloudenhoitaja

taavi.leinikka@gmail.com
0503246348 Uurtamonpolku 4 13130

Katri Leskinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Puheenjohtaja

Pyöräilytoimikunta,

katrileskinen11@gmail.com
0505902382

Marjo Mattila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Polkujuoksuvastaava, Tiedottaja

Sauvakävelytoimikunta, Muu,

marjo.j.mattila@gmail.com
050 3287986

Kai Nihti
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Talviuintivastaava

kai.nihti@gmail.com
040 5378820

Mari Parikka-Nihti
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava

Metsämörritoimikunta, Metsävaeltajatoimikunta,

mari.parikkanihti@gmail.com
0407767941

Salla Saarimäki
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Pyöräilyvastaava, Tiedottaja

Pyöräilytoimikunta,

sallaksa@gmail.com
040 5454817

Leena Takala
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

Muu

leena.takala@kolumbus.fi
0443502088

Leila Vikberg
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Aluetyöryhmä,

leila.vikberg@gmail.com
0400563618